Sociální sítě


Na sociálních sítích dnes lidé tráví spoustu času. Správa reklamních kampaní na sociálních sítích však zabere času ještě víc. Využijte sadu dostupných nástrojů a příležitostí k propagaci vašich produktů efektivním způsobem.

Kdo mé produkty v reklamě uvidí?

Vaše produkty budeme zobrazovat v sítích Facebook a Instagram vybraným skupinám návštěvníků, kteří:

- projevili zájem o váš konkrétní produkt, ale nenakoupili
- navštěvují Atelier.cz, ale doposud nenakoupili
- přečetli si článek v našem magazínu
- zakoupili si výrobek na Atelier.cz
- mají zájem o rukodělné výrobky

Jak to funguje?

Váš účet zařadíme na 1 měsíc do speciální kampaně. Díky tomu získáte jednoduchou formou účinnou reklamu. Nemusíte nic nastavovat ani řešit administrativu. Uděláme to za vás. Lidé prohlížející si vaše produkty se možná nerozhodnou o koupi hned, a proto je dobré se jim vhodně připomenout. Služba Dynamický Retargeting funguje tak, že vašim potenciálním zákazníkům budeme produkt nabízet a připomínat. Kromě dynamického retargetingu však budeme výběr vašich produktů zobrazovat i v dalších reklamních formátech.

  • Budeme propagovat vaše produkty aktivní na Atelier.cz
  • Výběr propagovaných produktů v tomto momentě nelze ovlivňovat

Co vám služba přinese?

Nastavení reklamních účtů a kampaní, jejich správa a optimalizace i následná administrativa spojená s vyúčtováním může snadno zabrat i desítky hodin měsíčně. Běžná cena za nastavení a správu reklam u online agentur vás jako mrknutím oka přijde na mnohonásobek ceny oproti naší nabídce. Jak to děláme? Máme s online marketingem bohaté zkušenosti a aktivní kampaně, které fungují. Stačí se přidat.

Z čeho se skládá cena?

Cena se skládá z kreditu na nákup inzertních pozic v hodnotě 300 Kč a jednorázovém nastavovacím poplatku v hodnotě 200 Kč.

Doručení služby

Doručení služby probíhá online a je bezplatné. Platíte pouze za službu samotnou.

Dáte mi záruku úspěšnosti?

Primárním cílem jakékoliv reklamy je přivést na místo prodeje kvalitní návštěvnost. Sebelepší reklama negarantuje zvýšení prodejů. Abychom však zajistili návratnost investic, kampaně průběžně optimalizujeme a poskytujeme rovněž doplňkové služby, které mají za cíl podpořit konverzní poměr vašeho prodejního profilu. Garantovat vám můžeme zvýšení návštěvnosti, nikoliv však zvýšení počtu objednávek.

POZOR: Jedná se o limitovanou nabídku za zaváděcí cenu. Podmínky poskytování služby se mohou s ohledem na zkušební provoz změnit.