Reklama ve vyhledávání


Zviditelněte svoji značku ve výsledcích vyhledávání na konkrétní vyhledávací fráze, které lidé ve spojitosti s vámi nebo vašimi produkty hledají.

Služba reklama ve vyhledávání přivádí potenciální zákazníky na váš přehled produktů. Při vyhledávání relevantních klíčových slov se vaše produkty zobrazí v pozicích pro placené vyhledávání.

Nemusíte si nastavovat žádné reklamní účty, řešit nastavení kampaní či jejich správu. Vše nastavíme za vás.

Kvalitní nastavení kampaní svépomocí zabere více než pár hodin, nehledě na další administrativní úkony jako jejich optimalizace a vedení účetnictví. Nyní máte možnost využít volné marketingové kapacity specialistů na reklamu ve vyhledávání a dosáhnout lepších výsledků za méně peněz.

Jak služba funguje?

Ve své základní verzi se jedná o jednorázovou službu.
Při vašem prvním nákupu nastavíme brandovou kampaň. To znamená, že zviditelníme vaši značku a usnadníme vaši dohledatelnost ve vyhledávačích. Rozpočet určený na nastavení kampaně využijeme pro přípravu brandové kampaně a kredit bude použit na zobrazování námi vytvořené inzerce.

Pokud se na příště rozhodnete službu obnovit, můžete se rozhodnout, zda cenu za nastavení investovat do přípravy kampaní pro konkrétní produkty a optimalizaci stávajících kampaní nebo částku plně alokujete pro nákup reklamy do stávající kampaně.

Jak probíhá čerpání kreditu?

Rychlost čerpání kreditu záleží na mnoha faktorech.
Cenu za jednotlivé prokliky určuje především míra konkurence v inzertním prostoru, hledanost zvolených vyhledávacích frází i kvalita samotné reklamy. Naši experti pro vás připraví reklamu s optimálním poměrem čerpání kreditu a nejvhodnější inzertní pozice. Najdeme levná a přesto účinná klíčová slova, na která vaši reklamní kampaň zaměříme.

To znamená, že vaše prostředky budeme chránit před nerelevantní návštěvností a vysokými poplatky za proklik. Na druhou stranu je však třeba brát v potaz, že proklik ve vysoce konkurenčním prostředí může stát i 50 korun. Na druhou stranu, pokud s prodejem online teprve začínáte a vaši značku moc lidí nehledá, pak vám kredit vydrží dlouho.

Služba reklama ve vyhledávání je aktivována do vyčerpání reklamního kreditu, o čemž vás budeme informovat.

Z čeho se skládá cena

  • reklamní kredit v hodnotě 750 Kč
  • nastavení kampaně v hodnotě 250 Kč

* Při dalším nákupu se rozpočet na nastavení kampaně převádí do kreditu nebo dalšího rozvoje kampaně.

Doručení služby

Doručení služby probíhá online a je bezplatné. Platíte pouze za službu samotnou.

Dáte mi záruku úspěšnosti?

Primárním cílem jakékoliv reklamy je přivést na místo prodeje kvalitní návštěvnost. Sebelepší reklama negarantuje zvýšení prodejů. Abychom však zajistili návratnost investic, kampaně průběžně optimalizujeme a poskytujeme rovněž doplňkové služby, které mají za cíl podpořit konverzní poměr vašeho prodejního profilu. Garantovat vám můžeme zvýšení návštěvnosti, nikoliv však zvýšení počtu objednávek.

POZOR: Jedná se o limitovanou nabídku za zaváděcí cenu. Podmínky poskytování služby se mohou s ohledem na zkušební provoz změnit.