Kurátor obsahu


Služba kurátora je vhodná pro všechny prodejce, kteří ocení asistenci při přípravě prezentace produktů.

Kurátor za vás během jedné pracovní hodiny provede tyto úkony:

  • úprava názvů produktů
  • korektura textů a formátování
  • přidání klíčových slov
  • úprava SERP snippetů pro výsledky vyhledávání
  • zařazení produktů do kolekcí
  • zařazení produktů do kategorií
  • úprava fotek a popisků

Šetřete svůj čas a zvyšte kvalitu prezentace svých výrobků.

Jak kurátor obsahu funguje?

Kurátor automaticky přiřazuje prioritu produktům s vyšší cenou a optimalizuje sestupně. Podle rozsahu nutných úprav provede kurátor úpravy u 5 až 30 produktů.

Kontrola a úprava jednoho produktu může dle rozsahu prací zabrat 2 až 15 minut. Snažíme se proto vybírat pro úpravy prioritně ty produkty, které vám mohou přinést největší návratnost investice.

Co vám objednání služby přinese?

Službu kurátor obsahu jsme připravili s motivací podpořit kvalitu prezentace vašich výrobků. Z vlastní zkušenosti víme, že se občas do textů zamotá překlep nebo se člověku jednoduše nechce přidávat klíčová slova a další detaily, ačkoliv jsou to právě detaily, které usnadňují dohledání produktu a jeho prodej.

Zároveň podporujeme všechny prodejce v tom, aby byli vidět nejen na našem tržišti. Protože však chceme prezentovat vaše výrobky jen v té nejlepší společnosti, je nutné kvalitu hlídat. Produkty, které nesplňují podmínky kurátora, se tak nemusí zobrazit v kolekcích a reklamách.

Služba obsahového kurátora zajišťuje tuto kontrolu prioritně a napomáhá prodejcům pravidla splňovat.

Kupte si svůj čas zpět a zaměřte se na tvorbu. My vám pomůžeme obsah kvalitně prezentovat a uděláme za vás nudnou práci.

Co když mám produkty úplně v pořádku?

Je výborné, pokud je prezentace vašich produktů v nejlepší kondici. 
I přesto vám však můžeme pomoci. Především se jedná o úpravu výsledků ve vyhledávání. Kvalitně připravený SERP snippet pro vás může udělat pouze kurátor obsahu. Stejně tak může kurátor obsahu uspíšit zařazení vašich produktů do propagovaných kolekcí.

Proč služba není levnější?

Naši kurátoři procházejí tréninkem a používají pokročilé analytické nástroje, díky nimž vám mohou pomoci dosahovat lepších prodejních výsledků. Čas a zdroje strávené nad prezentací vašich produktů je dlouhodobá investice. Kurátoři si zaslouží férovou odměnu za kvalifikovanou a vyčerpávající práci.